#ДОСТУПНОUA ЗВІТ:

Атляс

Львів, Площа Ринок, 45
 1. Вхід: недоступно, але це нівелюють
  На вході 2 сходинки. Є кнопка виклику допомоги. Тут вас радо зустрінуть на вході та запропонують допомогу, якщо ви бажаєте зайти у середину. Допомогу надають швидко та уміло.
 2. Зручність всередині: відмінно
  Всередині ресторану кілька просторих залів, якими дуже зручно пересуватись на візку. Столи на зручній висоті для людині на візку.
 3. Туалет: задовільно
  Ширина дверей близько 60 см, потратипи у середину реально, однак не розгуляєшся, бо всередині трішки тіснувато.
 4. Привітність: відмінно
  Обслуговування швидке, дуже швидке (наше замовлення було виконано за 4 хвилин!!!!) і це в той час, коли у закладі було чимало людей. Тут працюють фахівці, адже вміло допоможуть обрати якусь позицію з меню, а тим більше швидко все приготують. Не зважаючи на дві сходинки на вході, швидка і вміла допомога персоналу анульовує цей архітектурний бар'єр.
 5. Загальні враження: дуже приємно
  "Атляс" вартує побачити, якщо ви хочете зануритись у атмосферу стародавнього Львова, навчитись галицької говірки і хоч раз в побачити суровий погляд пана Едьзя, чи зробити фото коло баби Кльозетової - то вам саме туди. Заклад "охороняє" дерев'яний кінь, осідлати якого вам, ясна річ, не дозволять.
Якщо ви помітили відмінності з реальною ситуацією або маєте власні враження про цей заклад, напишіть нам про це, будь ласка: dostupnoua@gmail.com