#ДОСТУПНОUA ЗВІТ:

Авокадо-Хол

Кропивницький, вулиця Вiктора Чмiленка 24е
 1. Вхід: ?
  Немає жодної навігації, як знайти локацію. Шатро для заходів розташували на вулиці. Ширина вхідних дверей – більше 75 см.
 2. Зручність всередині: добре
  На території багато простору; усе на одному рівні, немає бордюрів. У приміщенні на другому поверсі є дитячі іграшки, стільчики тощо.
 3. Туалет: недоступний
  До вбиральні – два прольоти сходинок. Сім сходинок та п'ять. Сходинки різної висоти. На майданчику між маршами – незакріплений гумовий килимок. З одного боку є металеві поручні. Ширина дверей до вбиральні – 75 см. Усередині багато простору, але немає поручнів і сповивального столика.
 4. Привітність: відмінно
  Класний персонал. Дуже приємна засновниця Авокадо-холу. Гарний кетйеринг. Коли мали потребу попроцювати за ноутбуком, працівниці люб'язно надали місце та доступ до Інтернету.
 5. Загальні враження: дуже приємно
  Атмосферне місце, де ми провели класну зустріч. Затишне шатро площею, багато посадкових місць. Підійде для проведення різних подій. За потреби надають послуги кейтерингу (бенкет, фуршет, кава-брейк) тощо.
Якщо ви помітили відмінності з реальною ситуацією або маєте власні враження про цей заклад, напишіть нам про це, будь ласка: dostupnoua@gmail.com