#ДОСТУПНОUA ЗВІТ:

Celentano pizza

Львів, проспект Чорновола, 101
 1. Вхід: недоступний
  На вході дві сходинки, є літній майданчик.
 2. Зручність всередині: добре
  Заклад великий, доволі просторий, пересуватись зручно на візку. Столики розташовані на зручній висоті, однак не дуже комфортно на візку розташуватись, оскільки широкі і габаритні ніжки столика будуть заважати. Натомість, можна пересісти на м'які дивани.Можна сісти за подвійні столики, щоб повністю заїхати під них.
 3. Туалет: добре
  Ширина дверей дозволяє потрапити всередину на візку (60-65см). Вбиральня складається із двох "кімнат ": в першій знаходиться рукомийник, а в другій - унітаз, відповідно. Якщо закрити двері із рукомийника, то достатньо буде простору, щоб на візку перебувати.
 4. Привітність: відмінно
  Персонал - спокійний. Якість обслуговування - добре. Замовлення готують доволі швидко, на піцу доведеться чекати не більше 10-15 хвилин.
 5. Загальні враження: добре
  Якщо потрібно швиденько, смачно і бюджетно попоїсти, то Челентано, як жоден інший заклад підходить. Заклад просторий, інтер'єр та меблі типовий для цієї мережі. Замовлення тут приймають біля бару, однак в закладі є друковане меню. Замовлення вам принесуть за столик, за це не варто перейматися.
Якщо ви помітили відмінності з реальною ситуацією або маєте власні враження про цей заклад, напишіть нам про це, будь ласка: dostupnoua@gmail.com