#ДОСТУПНОUA ЗВІТ:

Дендропарк

Кропивницький, вулиця Євгена Тельнова, 28
 1. Вхід: добре
  Два входи з боку вулиць Вокзальної та Тельнова – на одному рівні, без бар'єрів. На вході з боку вулиці Волкова – розбита асфальтована доріжка. Після дощу там збирається вода, що ускладнює людям користування цим входом.
 2. Зручність всередині: задовільно
  Багато дерев, квітів, широкі алеї. Є лавки для відпочинку людей. На стовпах колонки, з яких звучить класна сучасна українська музика, а не якась російська попса. На території дендропарку є невеликий зоопарк із різними птахами. Сухий фонтан, в якому постійно граються діти. Туди також можуть зайти люди на візках.
  Атракціони в дендропарку не є доступними для маломобільних груп населення. Однак це не зупинило наших двох хлопців на візках скористатися колесом огляду, електромашинками та машинками на воді. На вході до колеса огляду – турнікет, який ми подолали мало не вирвавши його з корінням. Далі пересідали до кабінок колеса огляду за допомогою хлопців, які нас супроводжували. Так само з їхньою допомогою пересідали до машинок на воді та електромашинок.
 3. Туалет: недоступний
  Єдина вбиральня на весь дендропарк має купу сходів на вході, за якими одразу – турнікет.
 4. Привітність: задовільно
  Спершу нас не хотіли пускати на деякі атракціони через ризик перевернутися і впасти у воду. З власного досвіду скажемо, що зробити це дуже складно. Спілкування з адміністраторкою виправило ситуацію. відкрили хвіртку, щоб ми могли підійти якомога ближче до машинок. Якщо захочете покататися на них, то йдіть до парку з кількома друзями, які допоможуть вам пересісти чи шукайте людей в самому дендропарку. Увечері буднього дня було досить людно.
 5. Загальні враження: дуже приємно
  Класний дендропарк для сімейного відпочинку. Проте потрібно зробити громадську вбиральню доступну для маломобільних груп населення. Відсутність її значно скорочує час перебування в парку. Хоча там хочеться залишитися якомога довше.
Якщо ви помітили відмінності з реальною ситуацією або маєте власні враження про цей заклад, напишіть нам про це, будь ласка: dostupnoua@gmail.com