#ДОСТУПНОUA ЗВІТ:

Domino's Pizza

Київ, вулиця Басейна, 17
 1. Вхід: недоступний
  Одна сходинка. Двері широкі, фіксуються у відчиненому положенні. Потрібна допомога однієї людини, щоб зайти.
 2. Зручність всередині: незадовільно
  Хоч все на одному рівні, та столики всі високі і стільці теж. Якщо ваш співрозмовник не на колясці, доведеться дивитись знизу вверх і навпаки.
 3. Туалет: недоступний
  До туалету дістатись нереально, до нього ведуть сходи, а крім того сам вхід до нього - у вузькому коридорчику, де розвернутись не буде можливості.
 4. Привітність: незадовільно
  При обслуговуванні касир передала здачу не людині, яка розраховувалась. Є вірогідність, що це трапилось, бо розраховувалсь людина на візку, а каса, та й все в закладі влаштовано на незручному рівні для людини на візку.
 5. Загальні враження: не сподобалось
  Фактично спершу ми думали сісти взагалі на пуфах (їх видно на одному з фото), але це прохідна частина і дуже не затишна, тому вирішили таки сісти за один зі столів (за яким людині на візку затишно хіба що спати:) Книга відгуків, як і в Пузатій Хаті, у вільному доступі, у Кутку споживача, але ручку довелось попросити. У Книзі відгуків написали прохання зробити доступним заїзд, і столик на рівні для людей на колясці. За якийсь час ми плануємо перевіряти, чи відреагують заклади на наші прохання, тож давайте всі разом трохи почекаємо.
Якщо ви помітили відмінності з реальною ситуацією або маєте власні враження про цей заклад, напишіть нам про це, будь ласка: dostupnoua@gmail.com