Доступно.ua

робимо світ навколо доступним
Привіт!
Вже 3 роки Доступно.UA поширює ідею доступності міського простору та повноцінне включення людей з інвалідністю у життя суспільства. Наша мета — показати, що люди, які пересуваються на інвалідному візку можуть жити і насолоджуватись життям на повну, гуляти містом, відвідувати різні заходи та заклади як і ті, хто ходить на своїх двох. Ми хочемо показати, куди варто і можна зайти, де можна посидіти скільки захочеш. А якщо не можна, то звернути увагу власника, а при потребі і громадськості на необхідність покращення ситуації. Ми хочемо змін на краще в області доступності.
Давайте творити ці зміни разом!
Підтримати нас
Кожна Ваша гривня (або інша валюта) піде на хороший проект і зробить світ трішечки доступнішим, ніж він був вчора
Карти міст України
Тут ви можете подивитися доступні (і не дуже) заклади міст України
Хочете долучитися?
Команда доступно - це люди, які постійно щось вигадують, щоб зробити цей світ доступнішим. У нас завжди знайдеться робота (проста і не дуже). Якщо ви хочете поділитися своїм часом та знаннями з нашою ініціативою, щоб прискорити зміни на краще - заповніть форму :)
Робота волонтерська. Але! По мірі того, як ми знаходимо фінансування під той чи інший проект, ми, відповідно, шукаємо й людей. Завжди обираємо перевірених бійців! ;)
Наші друзі та партнери
Залишились питання? Напишіть нам!
dostupnoua@gmail.com