#ДОСТУПНОUA ЗВІТ:

Перший Lovespace

Київ, вулиця Ярославська, 55
 1. Вхід: добре
  Вхід до секс-шопу безбар'єрний. Ширина дверей – 73 см. Коли доводчик дверей працюватиме легше, буде взагалі відмінно.
 2. Зручність всередині: задовільно
  Багато простору. Доступне приміщення. Є одна сходинка, 11 см, що веде до більшості стендів та одного з лекторіїв. Персонал допоможе подолати при потребі. Безбар'єрна БДСМ-кімната, якщо не вважати ланцюгів, але то за бажанням :)
  У Lovespace вже певний час обмірковують, як вирішити питання зі сходинкою. З нами теж консультувалися. Чекаємо на результат.
 3. Туалет: задовільно
  Є дві вибральні: гостьова та для працівників. Двері до гостьової трохи ширші – 59 см проти 58 см. Не всі пройдуть, проте зробити їх ширше навряд вийде, бо несуча стіна. У вбиральні для працівників помітно більше простору. В обох можна заїхати під умивальник. Також в обох немає поручнів. Проте власники налаштовані це виправити.
 4. Привітність: відмінно
  Крутий персонал. Проконсультують по всіх питаннях. При необхідності допоможуть подолати сходинку в залі. Знаємо, що одного разу навіть зустріли біля метро Контрактова площа незрячу дівчину та провели на лекцію, що відбувалася в них.
 5. Загальні враження: дуже круто
  Незвична, цікава й позитивна атмосфера. Проходять тематичні лекції. Тут ви поглибите свою сексуальну освіту, важливість якої часто недооцінюють і знайдете щось для особистого життя. Класний приклад соціально-відповідального бізнесу: намагаються зробити свій простір комфортним для всіх. А ще сортують сміття :)
Якщо ви помітили відмінності з реальною ситуацією або маєте власні враження про цей заклад, напишіть нам про це, будь ласка: dostupnoua@gmail.com