#ДОСТУПНОUA ЗВІТ:

ТРЦ Lubava

Черкаси, Бульвар Шевченка 208/1
 1. Вхід: добре
  Є два входи. Ширина дверей на вході з вулиці – більше 90 см. Також є скляний турнікет. На вході зі сторони паркування місця розбита плитка на підлозі та асфальт з перепадами висот. Розсувні автоматичні двері.
 2. Зручність всередині: відмінно
  Є ліфт та ескалатор. У ліфті кнопки марковані шрифтом Брайля. На ескалаторі кожна сходинка позначена контрастним кольором. Присутня та зрозуміла навігація. У деяких магазинах на прозорих вітринах попереджувальні таблички.
 3. Туалет: добре
  Ширина дверей більше 90 см. Усередині багато простору. Є поручні. Немає сповивального столика. Перед входом до вбиральні є значок облаштованої вбиральні на контрастній поверхні, а на самих дверях – білий значок на білій поверхні.
 4. Привітність: задовільно
  Ми приходили двічі – двічі облаштована вбиральня була зачинена. На другий раз попросили охоронця відчинити. Спершу почалися пошуки прибиральниць загалом, а потім і конкретної прибиральниці з ключем. Вбиральню відчинили за 15 хвилин.
 5. Загальні враження: приємні
  Гарний ТРЦ з великою кількістю магазинів та закладів харчування. Добре, що спроектували та побудували з урахування будівельних норм. До речі, у МакДональдсі, на касі самообслуговування, наявна функція, що адаптує висоту меню для людей з інвалідністю. На жаль, майже всі паркувальні місця для водіїв з інвалідністю зайняли водії, що не мали права там стояти.
Якщо ви помітили відмінності з реальною ситуацією або маєте власні враження про цей заклад, напишіть нам про це, будь ласка: dostupnoua@gmail.com