#ДОСТУПНОUA ЗВІТ: Черкаська міська рада.Черкаси

Черкаська міська рада

Черкаси,вулиця Байди Вишневецького, 36
 1. Вхід: недоступний
  На вході є 2 ненормативні пандуси, кут нахилу 13 і 17 градусів. Поруч з першим є кнопка виклику, що не працює. Взодвж обох пандусів лише по одному поручню і лише на висоті 70 см. Початок та кінець пандуса марковані контрастним кольором. Перед вхідними дверима є ще одна кнопка виклику. Двері відкриваються автоматично. Перша та остання сходинка на вході помаркована контрастним кольором.З двору є вхід з нормативним пандусом, проте немає навігації, що веде до нього. Вхід, до якого веде цей пандус, був зачинений під час перевірки. Ключі так і не знайшли.
 2. Зручність всередині: задовільно
  Одразу за входом три сходинки, що дублюються пандусом. Кут нахилу 4-5 градусів. Поручні з одного боку на висоті 70 та 90 см. Є ліфт. Ширина проходу 62 см. Всередині 96м х 107 см. Кнопки не позначені шрифтом Брайля.
 3. Туалет: добре ,є облаштована вбиральня. Ширина - більше 70 см. Є поручні біля унітазу та поруч з рукомийником. Немає сповивального столика.
 4. Привітність: добре
  Ключі шукати пішли і загалом приязне ставлення.
 5. Загальні враження: нормально
  Якісь паростки доступності є. Зрозуміло, що цього недостатньо.
Якщо ви помітили відмінності з реальною ситуацією або маєте власні враження про цей заклад, напишіть нам про це, будь ласка: dostupnoua@gmail.com