#ДОСТУПНОUA ЗВІТ:

Обласна Державна Адміністрація

Кропивницький, площа Героїв Майдану, 1
 1. Вхід: добре
  Є сходи, які дублює пандус, кут нахилу – 4,5'. З одного боку на висоті 70 см є поручень, а з іншого – маленький загороджувальний бордюр. Двері без порожків, але двоє важких дерев'яних дверей, кожні складаються з двох стулок. Перші двері – 120 см, одна стулка – 59 см. Другі двері – 150 см, одна стулка – 75 см.
 2. Зручність всередині: незадовільно
  До всіх кабінетів ведуть сходи, немає ліфта. На одних із дверей висить табличка: приймальня для «людей з обмеженими фізичними можливостями».
 3. Туалет: відмінно
  Єдина повністю облаштована вбиральня в місті, яку ми знайшли: поручні є всюди де потрібно, дуже багато простору всередині.
 4. Привітність: добре
  Охоронці на вході без питань пропустили нас до вбиральні. Трохи підозріло дивилися на нас, коли ми робили фото всередині будівлі. Зрозуміло чому. Тому намагалися непокоїти їх якомога менше.
 5. Загальні враження: добре
  Класно, що знайшли повністю облаштовану вбиральню. Якби їх було якомога більше в місті. Ще перед нашою перевіркою міста декому було цікаво подивитися, як ми піднімемося до будівлі ОДА. Піднялися ми легко.
Якщо ви помітили відмінності з реальною ситуацією або маєте власні враження про цей заклад, напишіть нам про це, будь ласка: dostupnoua@gmail.com