#ДОСТУПНОUA ЗВІТ:

Готель
«Апельсин»

Черкаси, вул. Верхня горова ,145
 1. Вхід: незадовільно
  На підході ло готелю є бордюр 7-9 см. До готеля веде пандус, кут нахилу 7-8 градусів. На вході автоматичні розсувні двері.
 2. Зручність всередині: добре
  Є ліфт, шрина проходу 63 см. У холі немає бар'єрівю рецепція розташована зависоко для людей на візках. У холі є м'які дивани, на яких можна відпочити чи попрацювати. Немає облаштованого номеру для людей з інвалідінстю. Ширина дверей до номерів 75 см. На вході поріг 3 см.
 3. Туалет: недоступно
  У номері вбиральня недоступна. Ширина дверей 53 см. Щоб скористатися нею, переставляли стілець, і Діма стрибав на ньому до умивальника та унітазу. Душова кабіна має високий поріг. На першому поверсі готелю є вбиральня з ширшими дверями.
 4. Привітність: задовільно
  Загалом привітний персонал, окрім однієї офіціантки у ресторані при готелі
 5. Загальні враження: добре
  Готель працює над поліпшенням рівня доступності. Місцеві активісти організовують заходи за участю людей з інвалідінстю саме там. З адміністрацією ведуться переговори щодо облаштування номера, зручного для людей з інвалідністю.
Якщо ви помітили відмінності з реальною ситуацією або маєте власні враження про цей заклад, напишіть нам про це, будь ласка: dostupnoua@gmail.com