#ДОСТУПНОUA ЗВІТ:

Рівненський парк культури
та відпочинку імені
Тараса Шевченка

Рівне, вулиця Соборна, 3д
 1. Вхід: недоступний
  Недоступні наземні пішохідні переходи до входів у парк. Недоступний головний вхід у парк із вулиці Чорновола – перепад висот 940 мм (сходи на 2 сходові марші). Центральна алея-підйом від центрального входу з вулиці Чорновола має нахил 5 градусів. Вхід у парк із вулиці Соборної – недоступний: сходи без поручнів із перепадом висот від 150 мм до 350 мм, далі – численні сходи з перепадами понад 1000 мм.
 2. Зручність всередині: незадовільно
  Пандус, що з'єднує центральну алею від входу з вулиці Чорновола та літню сцену в парку – 2 сходові марші: перший – 7 градусів, другий – 5 градусів. На пішохідних шляхах перешкоди – бордюри та значні перепади висот (численні сходи без пандусів), пересування парком дуже ускладнено. Мощення пішохідних шляхів потребує заміни. Немає тактильної навігації. Немає доступних інформаційних вказівників. Місця для відпочинку не на одному рівні з пішохідними шляхами.
 3. Туалет: відсутній
 4. Привітність: добре
 5. Загальні враження: добре
  Парк потребує реконструкції. А так досить тихий та приємний. Багато дерев, під якими можна заховатися від літньої спеки.
Якщо ви помітили відмінності з реальною ситуацією або маєте власні враження про цей заклад, напишіть нам про це, будь ласка: dostupnoua@gmail.com