#ДОСТУПНОUA ЗВІТ:

Обласний перинатальний центр

Рівне, вулиця Міцкевича, 30
 1. Вхід: відмінно
  Кут: 4 градуси. Ширина дверей більше 80 см.
 2. Зручність всередині: добре
  Доступний тільки перший поверх із реєстратурою – безбар'єрний. Ліфта для відвідувачів немає. Один ліфт не працює, а другий – для реанімації з іншого входу.
 3. Туалет: недоступний
 4. Привітність: немає даних
 5. Загальні враження: відсутні
  Обласний перинатальний центр – перший і єдиний у Рівненській області лікувально-профілактичний заклад третинного рівня, який спеціалізується на наданні висококваліфікованої медичної допомоги жіночому населенню та новонародженим.
  У грудні 2014 року відділення закладу здобули статус "Чиста лікарня безпечна для пацієнта". За зразкове дотримання санітарно-гігієнічного режиму почесні відзнаки одночасно здобули всі 16 структурних підрозділів перинатального центру, що дало змогу Рівненщині піднятися на друге рейтингове місце в Україні. А після запровадження у стаціонарі закладу "12 принципів успішного грудного вигодовування" у 2016 році обласний перинатальний центр, за ініціативою ВООЗ-ЮНІСЕФ, підтвердив свій міжнародний статус, як "Лікарня, доброзичлива до дитини".
Якщо ви помітили відмінності з реальною ситуацією або маєте власні враження про цей заклад, напишіть нам про це, будь ласка: dostupnoua@gmail.com