#Корисні доступності

Оголошення про проведення відкритого тендеру закупівлі послуг з проведення стратегічної сесії для ГО Доступно.ЮА

м. Київ 25 січня 2019 року

Громадська Організація Доступно.ЮА у рамках програми «Платформа розвитку громадянського суспільства» оголошує відкритий тендер на закупівлю послуг професійного фасилітатора для провдення стратегічної сесії для команди ГО.

Термін для подання учасниками уточнюючих запитань: до 10:00 год. 31 січня 2019 р.

Термін подання тендерних пропозицій: до 10:00 год. 4 лютого 2019 р.

Метою проведення стратегічної сесії є розроблення стратегічних планів організації на один рік (2019 рік) та три роки (2019-2022 роки) та розроблення бізнес-моделі соціального підприємництва як додаткового джерела фінансування ГО.

Формат проведення стратегічної сесії: 16 годин (2 дні) тренінгу з стратегічного планування із запрошенням професійного фасилітатора. Окремий час плануємо приділити фандрейзинговій стратегії (включно з соціальним підприємництвом) та оновленню комунікаційної стратегії.

Час проведення стратегічної сесії: у період лютий-березень 2019 року. Пріоритет буде наданий постачальнику, який буде готовий провести захід якнайшвидше.

Критерії відбору постачальника послуг:
1. Профільна вища освіта за фахом
2. Досвід мінімум 2 роки у фасилітації стратегічних сесій для громадського сектору.
3. Наявність сертифікату тренера з соціального підприємництва, сертифікату зі стратегічного планування
4. Успішний досвід у сфері фандрайзингу та грантового фінансування
5. Реєстрація на порталі cd-platform.org

Документи, які треба подати:

1. Резюме, що включає: досвід роботи з проведення стратегічних сесій, опис відповідності критеріям, перерахованим вище, приклади з посиланнями на підтвердження відповідності критеріям

2. Платіжні реквізити, що дозволяють здійснити оплату послуг з проведення стратегічної сесії, відповідні КВЕДи та свідоцтво про реєстрацію (для ФОП-надавача послуг та юридичної особи-надавача послуг)

3. Платіжні реквізити та адресу реєстрації (для фізичної особи-надавача послуг)


Цінова пропозиція організатора тендеру: 6 400 грн разом з податками.

Організатор тендеру визначить переможця після оцінки запропонованих тендерних пропозицій згідно критеріїв відбору, які зазначені у даному тендерному оголошенні, але не пізніше 4 лютого 2019 р. Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою: dostupnoua@gmail.com до 31 січня 2019 року.

Інформацію про організатора тендеру можна отримати на сайті http://dostupnoua.org/ та на сторінках соціальних медіа: www.facebook.com/dostupnoukraine/ та www.instagram.com/dostupno_ua/