Додаток TosMap - доступні локації у твоєму смартфоні

Ми, команда Доступно.UA, випустили додаток TosMap, який допоможе зорієнтуватися в українських містах та знайти безбрар'єрні локації. Тепер користувач швидко зможе знайти локацію, дружню до людей з інвалідністю, батьків з маленькими дітьми, візочками та інших представників маломобільних груп населення.
У додатку близько 300 локацій у 18 містах, згодом їх кількість збільшиться до 23 міст. У планах розширення функціоналу додатку – щоб користувачі також могли долучитися до створення мапи доступності та додати свої локації на карту.

У фільтрах додатку можна обрати рівень зручності входу (наявність пандуса, сходів), безбар'єрність простору всередині, зручність вбиральні, зручності для людей з маленькими дітьми та візочками, наявність облаштованих паркувань, велопарковки, pet-friendly локацій.

На карті ви знайдете: розважальні локації (кінотеатри, кафе, ресторани, торгово-розважальні центри), адміністративні будівлі (обласні державні адміністрації, міські ради, центри надання адміністративних послуг, суди), публічні простори (музеї, бібліотеки, парки, тощо), а також банки, аптеки, супермаркети, залізничні вокзали та багато інших.

Також користувач може прокласти маршрут до обраної зручної локації, яка підходить індивідуально йому.

Згодом користувачі зможуть самостійно додавати нові локації, а поки що можна надіслати нам дані про вашу локацію.
Додаток реалізовується завдяки підтримці
Посольства Великої Британії в Україні
British Embassy Kyiv