#ДОСТУПНОUA ЗВІТ:

Рівненський міський центр зайнятості

Рівне, вулиця Кавказька, 4
 1. Вхід: добре
  Пандус із нахилом 4-5 градусів, доступний вхід. Встановлено кнопку виклику допомоги. Поручні пандуса та сам пандус потребують регулярного догляду (прибирання, миття). Вхід обладнано доступною інформаційною табличкою зі шрифтом Брайля. Проте тактильної навігації у прилеглому просторі немає.
 2. Зручність всередині: задовільно
  Немає доступної інформації та навігації всередині. Інформаційні стенди розміщено на висоті від 900 до 2400 мм, шрифти й виклад інформації неінклюзивні. Немає тактильних елементів доступності.
 3. Туалет: незадовільно
  Досить широкі двері на вході. Усередині багато простору. Поруч з унітазом поручні є тільки з одного боку. На унітазі немає сидіння. І загалом обладнана інклюзивна вбиральня не відповідає вимогам ДБН.
 4. Привітність: добре
 5. Загальні враження: дуже приємно
  Видно, що намагалися облаштувати центр зайнятості для маломобільних груп населення. На жаль, чогось не вистачило, щоб зробити це повністю та перетворити на локацію, зручну для всіх.
Якщо ви помітили відмінності з реальною ситуацією або маєте власні враження про цей заклад, напишіть нам про це, будь ласка: dostupnoua@gmail.com