#ДОСТУПНОUA РЕКОМЕНДУЄ:

Urban Space 500

Київ, вулиця Бориса Грінченка, 9
 1. Вхід: добре
  Широкі двері з двох стулок, при потребі персонал відкриває обидві. Можна увійти і через одну. Ширина однієї - 70 см. Поруч зі сходами є пандус, який планується удосконалити цього року для комфортного користування кожного. Можливо, комусь буде потрібна страховка для спуску чи підйому. Наразі на пандусі є перепади нахилу від 4 до 16 градусів.
 2. Зручність всередині: відмінно
  Висока стеля та багато простору. Відчуваєш легкість та комфорт від перебування. Є м'які дивани, на які можна пересісти при бажанні.
 3. Туалет: відмінно
  Повністю облаштований. Широкі двері, поручні, багато простору всередині. Також є поручні поряд з умивальником, і додатковий поручень на дверях, щоб було зручніше зачиняти двері. Є пеленальний столик. Залишилося ще стільчик для дітей придбати, щоб вони могли самостійно і комфортно користуватися умивальником. Все чудово!
 4. Привітність: відмінно/ добре
  Чуйний персонал. На вході зустрічають з посмішкою та готовністю допомогти. Притримають двері за потреби. Заклад дружній не тільки до людей, а й до чотирилапих відвідувачів.
 5. Загальні враження: дуже класно
  Душевна атмосфера та смачна їжа. Прекрасне місце для ділової зустрічі чи дружніх посиденьок. Один з небагатьох громадських ресторанів в Україні. 80% прибутку направляють на проекти з розвитку міського середовища. Також один з тих ресторанів, що облаштовують свій простір для комфорту всіх груп населення ще на етапі планування. На етапі втілення проекту ми давали рекомендації даному закладу, частина яких вже втілена.
Якщо ви помітили відмінності з реальною ситуацією або маєте власні враження про цей заклад, напишіть нам про це, будь ласка: dostupnoua@gmail.com